Spółka Sfera Finansów S.A.

Firma została powołana w celu realizacji przedsięwzięcia polegającego na udostępnieniu internautom narzędzia, służącego do porównywania produktów finansowych. Narzędzie jest dostępne pod adresem www.sfera-finansow.pl i umożliwia wybranie najlepszego, pod względem określonych przez użytkownika parametrów, produktu takiego jak kredyt, lokata, konto itp.

Obecnie działalność podstawowa została znacząco rozwinięta, w wyniku czego Spółka Sfera Finansów S.A. generuje przychody związane z rozwojem sieci partnerskiej, gdzie dzięki współpracy z tzw. wydawcami, spółka oferuje sprzedaż efektywnościowych kampanii reklamowych dla swoich reklamodawców. Spółka systematycznie zwiększa zasięgi z tego typu działalności sukcesywnie podpisując nowe zlecenia i umowy o współpracy z reklamodawcami reprezentującymi rynek bankowy, ubezpieczeniowy, pożyczkowy oraz produktów skierowanych do małych i średnich przedsiębiorców. W tym zakresie spółka zamierza stale powiększać swoją sieć partnerską poprzez pozyskanie do współpracy nowych wydawców.

Spółka również jest organizatorem dwóch cyklicznych eventów

 „Loan Magzine Awards” oraz „Targi Fintech”

Władze spółki:

Rafał Tomkowicz – Prezes Zarządu

Od początku lat 2000-2001 zacząłem swoje doświadczenie z finansami, na przemiennie kierując zespołami sprzedaży (Invest Bank, Provident, Credit Agricole) oraz koordynując działania firm zarządzających wierzytelnościami.

Po kilkunastu latach pracy postanowiłem postawić bardziej na swoim i zacząłem swoją przygodę z własnymi projektami. Od 2012 roku z dobrym skutkiem udało mi się stworzyć kilka znaczących marek na rynku pośrednictwa internetowego w zakresie finansów osobistych jak również firmowych.

Ostatnie lata to głównie działalność związana z branżą pożyczek pozabankowych, która na dzień dzisiejszy wydaje mi się, nie ma przede mną większych tajemnic.

Stworzyłem serwisy banking-magazine.pl oraz loan-magazine.pl – pierwszy całkowicie poświęcony tej branży portal tematyczny w sieci. Byłem twórcą marek ofin.pl oraz ratka.pl – dwóch największych dotychczas serwisów internetowych udzielających pożyczek online w modelu white label. Współtworzyłem markę affiliate44 – dziś lidera rynku afiliacyjnego dla wydawców promujących pożyczki pozabankowe w sieci.

Oprócz tego cały czas prowadzę spółkę Sfera Finansów, w ramach której współpracuję z większością rynku pożyczek pozabankowych jak również instytucji bankowych. W 2015 roku stworzyłem Loan Magazine Awards – plebiscyt branży loan market w Polsce w ramach którego nagradzamy najlepsze marki oraz najbardziej wyróżniających się managerów tej branży. Od 2013 roku organizuję co roku we Wrocławiu event branżowy dla branży Fintech.

Masz jakieś pytanie?

Skontaktuj się z nami

Contact info

  • 1010, Brooklyn, New York City, NY 10018 US
  • Central Office: 212 386 5575
  • Fax: 212 376 5575
  • info@stylemixthemes.com